RC-L01 Remote Guidance Unit

From Kerbal Space Program Wiki
Revision as of 04:42, 27 August 2014 by NWM (talk | contribs) (kész)
Jump to: navigation, search
RC-L01 Remote Guidance Unit
Part image
Command module by
STEADLER Engineering Corps

Radial size Large
Cost (total) 3 400.00 Funds
Mass (total) 0.500 t
Drag 0.2
Max. Temp. 2000 K
Impact Tolerance 9 m/s
Research Large probes.png Large Probes
Unlock cost 24 800 Funds
Since version 0.20
Part configuration probeStackLarge.cfg
Command module
Electricity required 4.80 ⚡/min
Electric capacity 30.0 ⚡
SAS level 3
KerbNet
Field of View (min) {{{min-fov}}} °
(max)  °
Anomaly detection 30 %
Enhanceable No
Modes N/A
Terrain

Az RC-L01 Távvezérelt Egység [RC-L01 Remote Guidance Unit] egy olyan vezérlőegység, amelyet kifejezetten a kerbálok nélkül irányítandó nagy átmérőjű rakétákhoz fejlesztettek ki.

Felhasználás

Arra tervezték, hogy bárhol elhelyezhető legyen a rakétatörzsben. Az RC-L01 Távvezérelt Egység - amíg áramot kap - tejes mértékben ellátja a vezérlőegység feladatát, és reakciós kerékként is közreműködik. Az áramfelvétele kétszerese a megszokott szondákhoz tervezett egységekhez képest, de a kisebb RC-001S Távvezérelt Egységgel egyetemben azoknál háromszorta több energia tárolására képes, így ezek az egységek mintegy négy perccel tovább bírják a belső tárolóikkal. A súlya messze nagyobb, mint bármelyik más szondamagé, de még mindig könnyebb, mint bármelyik, kerbálok befogadására képes kabin.

A távvezérelt egység 30 egységnyi elektromos töltést képes tárolni, és ahogy minden tárolóképességgel rendelkező alkatrésznek, a műhelyekben ennek is beállítható a tárolt erőforrás mennyisége, illetve a felhasználható-tartalék állapota. Ez utóbbi természetesen a küldetések közben is megváltoztatható. Minden esetben, különösen ha a távvezérelt egység belső energiatárolóját tartalékra állítjuk, gondoskodjunk róla, hogy az általa vezérelt űrhajó rendelkezzen megfelelő telepekkel, valamint természetesen áramfejlesztő egységekkel.

Termék leírása

Egy nagyobb változata a népszerű távvezérelt egység rendszernek, a Rockomax conglomerate-tel együtt fejlesztettük ki.