Bob Kerman/pl

From Kerbal Space Program Wiki
Jump to: navigation, search
Bob Kerman
Umiarkowanie przerażony Bob
Umiarkowanie przerażony Bob
Zawód: Kerbonautą (Kerbonaut)
Specialisation Scientist
KSC ID#: 0003
Odwaga
Głupota
Twardziel No
Bob Kerman, #0003[1] jest najbardziej rozgarniętym kerbonautą z Pierwotnej Trójki. Jak jego dwaj koledzy z grupy, Bob ma największe prawdopodobieństwo być częścią załogi podczas misji spośród reszty Kerbonautów, jednak najmniejsze prawdopodobieństwo z Trójki (na drugim miejscu jest Bill, a na pierwszym Jeb).

Życiorys

Osobowość

Bob jest najbardziej rozgarnięty z Pierwotnej Trójki, ale jest też najmniej odważny, nie ma też atrybutu twardziela którym by to mógł nadrobić. Jest zatem bardzo prawdopodobne, że będzie przerażony nawet podczas wykonywania rutynowych czynności, takich jak np. odczepianie faz. Bob jest najbardziej rozgarnięty z paczki, ale nie należy go przeceniać i brać go za zaradnego. Jego osobowość pasuje raczej do drętwego, "nerdowatego" naukowca niż pilota czy astronauty.

Do jego karty na Steamie jest dodany komentarz "Właśnie zrozumiał, że nie wróci do domu".

Reputacja

Bob wydaje się być najmniej popularnym z Trójki, w wyszukiwarkach internetowych jest znacznie więcej zapytań o Billa (którego z kolei znacznie wyprzedza Jebediah). Gracze nie mają ustalonego konsensusu odnośnie postaci, roli czy charakteru Boba. W nieoficjalnym filmiku autorstwa fana o nicku "EventHorizon5", Bob jest przedstawiony jako stosunkowo nerwowy i nieastertywny Kerbal. W innej nieoficjalnej pracy fanowskiej, Kerbal Comics, Bob jest przedstawiony jako młody, chętny, przerażony i niezbyt rozgarnięty Kerbonauta.

Galeria

References

  1. Selection Process” Oficjalny trailer KSP na YouTube, widać w nim numery identyfikacyjne kilku astronautów